STÁLÍ SPOLUPRACOVNÍCI

ING. JAN KOLÁŘ

Honza je stavař. Poznali jsme se v atelieru HŠH architekti v roce 2000 a od té doby spolupracujeme. Honza je praktik s mnohaletými zkušenostmi z projekce a dozorů staveb. Je autorizovaným inženýrem pro pozemní stavby.

 

SPOLUPRACUJÍCÍ FIRMY

ING. VIKTOR ZBOŘIL

Viktor je specialista na technická zařízení budov. Spolupracuji s ním na projektech vytápění, vody a vzduchotechniky (řízené větrání s rekuperací tepla). Společně optimalizujeme domy z hlediska energetické náročnosti a dotací Nová zelená úsporám.

TRUHLÁŘSTVÍ DUSIL

S panem Dusilem jsem se potkala před lety při projektu a realizaci vily v Radotíně. Od té doby úzce spolupracujeme. Předností firmy je spolehlivost, férovost, profesionalita a vysoká úroveň odvedené práce.

ING. JOSEF TICHÁNEK

Pan Tichánek provádí technické dozory investora na vysoce profesionální úrovni. Díky společnému úsilí architekta a technického dozoru získá stavebník nejen kontrolu nad realizací, ale zároveň pozitivní vzpomínky na realizaci samotnou.

TERRA FLORIDA

Kvalitní návrh zahrady dokáže podtrhnout architekturu domu. Nenechávám nic náhodě a doporučuji spolupráci se zkušenými zahradními architektkami z Terra Florida.