DSCF4692.JPG

ING. ARCH. JANA ZLÁMALOVÁ

Jsem architektka s autorizací České komory architektů pro obor architektura. Od roku 2003 vedu vlastní architektonickou praxi. Před rokem 2003 jsem pracovala čtyři roky pro kancelář architektů Petra Hájka, Jana Šépky a Tomáše Hradečného - HŠH architekti.
V letech 2013 až 2015 jsem spolupracovala s firmou zabývající se projekcí a stavbou pasivních domů.

Věnuji se především bydlení, mám ale zkušenosti i s dalšími oblastmi architektury. 

Pracuji s řadou profesionálů, odborníků s různými specializacemi. Pro každý projekt sestavím optimální tým.

 
 

STÁLÍ SPOLUPRACOVNÍCI

ING. JAN KOLÁŘ

Honza je stavař. Poznali jsme se v atelieru HŠH architekti v roce 2000 a od té doby spolupracujeme. Honza je praktik s mnohaletými zkušenostmi z projekce a dozorů staveb. Je autorizovaným inženýrem pro pozemní stavby.

 

SPOLUPRACUJÍCÍ FIRMY

ING. JOSEF TICHÁNEK

Pan Tichánek provádí technické dozory investora na vysoce profesionální úrovni. Díky společnému úsilí architekta a technického dozoru získá stavebník nejen kontrolu nad realizací, ale zároveň pozitivní vzpomínky na realizaci samotnou.

TRUHLÁŘSTVÍ DUSIL

S panem Dusilem jsem se potkala před lety při projektu a realizaci vily v Radotíně. Od té doby úzce spolupracujeme. Předností firmy je spolehlivost, férovost, profesionalita a vysoká úroveň odvedené práce.

TERRA FLORIDA

Kvalitní návrh zahrady dokáže podtrhnout architekturu domu. Nenechávám nic náhodě a doporučuji spolupráci se zkušenými zahradními architektkami z Terra Florida.