Svět architektury je nesmírně inspirující a dobrodružný. Vytvořím jej i pro Vás.
Na základě mnohaletých zkušeností zajistím vše potřebné, od studie po realizaci.

 
 

ARCHITEKTURA

Nechávám se inspirovat místem, okolnostmi, podstatou a hlubším významem věcí. Při návrhu se zaměřuji na to, pro jaký účel a pro koho je stavba určena. Z tohoto pak vycházím při vlastním návrhu. Baví mne neustále nacházet nové pohledy a nová řešení.

REKONSTRUKCE

Rekonstrukce je pro mne vždy výzvou. Vdechnout místu nový život znamená správně vybalancovat staré a nové, citlivě rozhodnout, jak razantní má být nový zásah a s odvahou navrhnout nové prvky.

INTERIERY

Interier je další vrstva vnitřních prostor domu. Osobitou architekturu má doplnit a podtrhnout, v univerzálních prostorech má vytvořit svět ve světě. Návrhy interierů jsou součástí mé práce.

ZDRAVĚ

Upřímně - kdo z vás jde a každou hodinu si otevře na pět minut okno? Proto domy doporučuji vybavit nuceným větráním s rekuperací tepla. Nejen, že vám zajistí čerstvý vzduch, ale navíc jej ohřeje na příjemnou teplotu.

CHYTŘE

Každá domácnost je dnes vybavena velkým množstvím nejrůznějších zařízení. Vyplatí se je integrovat do jednoho systému. Podle vašich potřeb. Chytrý dům totiž slouží svému majiteli, ne naopak.

ÚSPORNĚ

Jak u rekonstrukcí, tak i u novostaveb dbám na nízkou energetickou náročnost domu. Ve spolupráci se specialisty umím navrhnout domy tak, aby získaly dotaci Nová zelená úsporám.

STUDIE / KONZULTACE

Pomohu při výběru pozemku a poradím s průzkumy. Obraťte se na mne nejlépe ještě před tím, než pozemek koupíte. Věřte, že vám moje rada může ušetřit nemalé peníze.

Zpracuji architektonickou studii, při níž si vyjasníme, co skutečně budeme projektovat.

PROJEKCE / INŽENÝRING

Jako autorizovaný architekt zajistím kompletní projekt pro povolení stavby a prováděcí projekt. Spolupracuji s autorizovanými specialisty z jednotlivých profesí.

Nabízím i vyřízení potřebných vyjádření a povolení (inženýring).

AUTORSKÉ DOZORY

Aby vám podle vašeho projektu postavili dům, který opravdu chcete, je nezbytná pravidelná přítomnost architekta na stavbě v rámci autorských dozorů.